تبلیغات

پس از چند سال تجربه فعالیت موفق در ارائه خدمت پست الکترونیک به شهروندان ایرانی، هم اکنون مجموعه چاپار افتخار دارد مجموعه وسیع و روزافزونی از کاربران ایرانی اینترنت را در خانواده بزرگ خود   گرد هم آورد؛ بطوری که در حال حاضر بیش از 600 هزار کاربر از این سرویس استفاده می کنند و بطور متوسط روزانه بیش از 1000 مورد ثبت نام جدید ثبت می گردد.

با توجه به فراهم آمدن این بستر، مجموعه چاپار بر آن شده است که مقداری از فضای صفحات را جهت ایجاد ارتباط با کاربران در اختیار صاحبان کالا و خدمات قرار دهد. شایان ذکر است مجموعه چاپار تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با بهره گیری از روش های علمی و روز دنیا و تجارب وب سایت ها و سازمان های بین المللی پیشرو در این زمینه ها شرایطی فراهم آورد تا ضمن اینکه پیام صاحبان آگهی به بهترین نحو ممکن به کاربر منتقل می شود، مزاحمتی در تجربه مرورگری اینترنت و استفاده از فضای پست الکترونیک ایجاد نشود.

صفحه ورود به ایمیل
ابعاد صفحه : 400×700

صفحه ایست که بیش از 600هزار کاربر چاپار روزانه هنگام بازدید از ایمیل خود با آن سر و کار دارند، لذا بهترین فرصت برای صاحبان کالا و خدمات است تا با استفاده از فضایی گسترده، با استفاده از طراحی های خلاقانه پیام خود را به مخاطب منتقل نمایند. با توجه به سیاست مجموعه چاپار که در هر فضای آگهی تنها یک صاحب آگهی حضور داشته باشد، فضایی تمام صفحه در اختیار قرار میگیرد که صاحب آگهی می تواند هر آنچه تمایل دارد به مخاطب منتقل کند، و حتّی نیازی به کلیک کردن و هدایت شدن به صفحه دیگر نیست.مدل قرارداد: تعداد نمایش، روزانه، هفتگی، ماهانه
ابعاد قابل قبول: حداکثر: 400×700
حداکثر حجم فایل: 120 کیلوبایت
فرمتهای قابل قبول : JPG,PNG
قابل توجه: لوگو، محتوای قابل کلیک کردن، نوشته های پراهمیت و کلیدی و سایر موارد قابل توجه باید در قسمت 400× 700 مشخص شده قرار بگیرد
قالب فتوشاپی صفحه ورود جهت استفاده طراحان از طریق این لینک قابل دریافت می باشد

صفحه داخلی پست الکترونیک
ابعاد صفحه : 200×160

درون صفحه پست الکترونیک اعضا، فضایی عمودی با ابعاد 160x200 قرار گرفته که به منظور رعایت حقوق کاربران چاپار و عدم شلوغ شدن صفحه ایمیل، و همچنین ایجاد امکان استفاده بهتر توسط صاحبان آگهی کل این قسمت در اختیار تنها یک صاحب آگهی قرار می گیرد. این آگهی به تعداد دفعات مشخصی در طول قرارداد برای کاربران چاپار نمایش داده خواهد شد و در صورت وجود چند آگهی کننده صرفاً با خروج و ورود مجدد کاربر تغییر می نماید.

 مدل قرارداد: تعداد نمایش، روزانه، هفتگی، ماهانه
ابعاد قابل قبول: عرض 160 پیکسل و طول حداکثر 200 پیکسل
حداکثر حجم فایل: ... کیلوبایت
فرمتهای قابل قبول : JPG,PNG

 

صفحه ثبت نام
ابعاد صفحه : 477×508
روزانه بیش از 1000 کاربر جدید جهت ثبت نام به صفحه ثبت نام مراجعه می نمایند. در این صفحه فضایی بزرگ جهت انجام تبلیغات در اختیار صاحبان آگهی قرار می گیرد. آگهی این صفحه می تواند بصورت ایستا یا پویا طراحی گردد.

 


مدل قرارداد: تعداد نمایش، روزانه، هفتگی، ماهانه
ابعاد قابل قبول: حداکثر 500×500 پیکسل
حداکثر حجم فایل: ... کیلوبایت
فرمتهای قابل قبول : JPG,PNG